Operator sklejarki - Belgia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z Belgii poszukujemy osób na stanowisko:

Operator sklejarki – Belgia

Nr ref.: OpSBel/9.17
Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska pracy:
• Konfiguracja, programowanie i obsługa maszyn
• Ustawienie i regulacja maszyn
• Kontrola w trakcie produkcji
• w przypadku wykrycia uszkodzeń diagnostyka problemu i poszukiwanie rozwiązania
• Godziny pracy: 38 h tygodniowo
• Rozpoczęcie pracy – wrzesień/październik 2017

Nasze wymagania:
• Min. 2 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia na danym stanowisku
• Doświadczenie z maszynami BOBST SP 102-CER, BOBST SP 76 E, Heindenberg, Bobst Pharma, Manroland Roland 500
• Znajomość rysunku technicznego
• Precyzyjność, dokładność
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Stawka 13,00 € brutto/1h
• stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
• możliwość rozwoju zawodowego
• bony żywnościowe, dodatki za zmiany

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego OpS/Bel/9.17 na adres e-mail:

marta.szlapak@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Data dodania: 15/09/2017