Opiekunka do Pflegedienst - niemiecka umowa o pracę

Kontakt

Opiekunka we Pflegedienst (Niemcy)

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto Gera, wschodnie Niemcy.
Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest na stałe w niemieckiej agencji opieki mobilnej (mobile Pflegedienste). Praca jest stacjonarna domu seniora. Ilość podopiecznych: 3 do 4.
Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu w systemie 2 zmian (popołudnie i nocka) 160 do 175 godzin miesięcznie.

Główne zadania:

Pielęgnacja i opieka nad pacjentami wg ustalonego planu i aktualnego stanu zdrowia.
Gotowanie, sprzątanie, utrzymywanie porządku.
Monitorowanie, mierzenie ciśnienia, podawanie leków itp.
Współpraca z lekarzami i z personelem medycznym.
Wsparcie przy rehabilitacji.

Wymagania:

Aktualne przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych.
Osoba niepaląca.
Umiejętność transportu na wózek inwalidzki i też z wózka do łóżka itp.
Doświadczenie przy sprzątaniu i gotowaniu.
Akceptacja pracy na nocną zmianę.
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego.
Prawo jazdy kat. B zalecane, ale niekonieczne.
Zadbany wygląd i kultura osobista.

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto podczas zmiany dziennej.
Stawka godzinowa: 11,75 euro brutto podczas zmiany nocnej.
Dodatek 50% do stawki godzinowej przy pracy w niedziele.
Dodatek 100% do stawki godzinowej przy pracy w święta.
Zarobek miesięczny netto ok. 1350 do 1500 euro.
Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie (pokój z łazienką) w domu opieki.
Zwrot kosztów podróży co 3 miesiące.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim
na adres: biuro@opieka-melisa.pl
tel. 721 319 030

Data dodania: 09/05/2018