Zatrudnimy Administratora Systemów Magazynowych

DHL Supply Chain, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji zatrudni Administratora Systemów Magazynowych w Szczecinie.

Cel stanowiska:

Wsparcie, konserwacja i rozwój magazynowego systemu informatycznego, codzienne wsparcie operacji, rozwiązywanie problemów operacyjnych związanych z działaniem i funkcjonalnością systemu magazynowego SAP.

Główne obowiązki:

• Kontrola działania systemu magazynowego i wszystkich procesów wspierających oraz usług
• Ustawianie praw dostępu nowych użytkowników, ustawianie drukarek
• Kontrola i rozwiązywanie problemów z komunikacją EDI między systemem magazynowym, klientem i przewoźnikami
• Rozwiązywanie bieżących problemów, błędów i rozbieżności systemowych, zapytań, wymagań od klienta i operacji
• Wsparcie i konserwacja zewnętrznych/wspierających modułów systemu magazynowego
• Testowanie nowych wersji i inicjalizacja zmian systemu (tj. zdolność do prowadzenia ogólnego testowania, dokumentacja i testowanie UAT ze źródłami wewnętrznymi i zewnętrznymi)
• Stałe udoskonalanie WMS oraz modułów wspierających / zewnętrznych
• Współpraca przy definiowaniu procedur metodycznych w magazynie
• Tworzenie dokumentacji aplikacyjnych
• Szkolenie nowych użytkowników
• Codzienne raportowanie do klienta i kierownictwa
• Tworzenie raportów systemowych na podstawie wymagań operacji/klienta

Wymagania:

• Wykształcenie co najmniej średnie z maturą
• Zaawansowana znajomość MS Excel
• Dobra znajomość WMS SAP
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Znajomość procesów logistycznych
• Wysokie umiejętności analizy danych liczbowych
• Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.
• Znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
• Znajomości techniczne sieci LAN, VAN, WiFi, baz danych, doświadczenie w eksploatacji dużych systemów informatycznych typu ERP będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)

Data dodania: 20/07/2017