Zatrudnimy Lidera Zespołu

DHL Supply Chain, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji zatrudni Lidera Zespołu w Szczecinie.

Cel stanowiska:

Monitorowanie postępu pracy poprzez przydzielanie harmonogramów pracy oraz zarządzanie zespołem podległych Pracowników.

Główne obowiązki:

Zarządzanie Zespołem podległych Pracowników, między innymi poprzez planowanie, organizowanie pracy, delegowanie zadań, wyznaczanie celów, monitorowanie pracy i ocenę wyników pracy. Uczestniczenie w wyjaśnieniach poinwentaryzacyjnych. Kontrola jakości i efektywności pracy Zespołu. Zapewnienie skutecznej komunikacji, organizowanie i prowadzenie spotkań dla Zespołu. Bieżące ewidencjonowanie czasu pracy oraz rozliczanie, wyjaśnianie wszystkich niezgodności. Szkolenie i motywacja Zespołu.

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie z maturą,
• Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku Lidera lub na podobnym stanowisku,
• Doświadczenie i umiejętność Zarządzania Zespołem,
• Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
• Umiejętność dobrej organizacji pracy Zespołu,
• Umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych,
• Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
• Umiejętność dobrej organizacji pracy i ustalania priorytetów,
• Znajomość przepisów z zakresu Czasu Pracy.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
• Pakiet świadczeń oraz benefity.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)

Data dodania: 21/07/2017